PASOWANIE NA WESOŁO

3 listopada o 1500 uczniowie klas pierwszych – podopieczni pań S.Pietrowicz i E.Maśląki - wzięli udział w „Pasowaniu ucznia na wesoło”. Przejęci, ale uśmiechnięci, odświętnie ubrani zaprezentowali przed swoimi rodzicami, co wiedzą i potrafią. Pięknie śpiewali, tańczyli, wykazali się i wiedzą przyrodniczą, i sprawnością. Od starszych koleżanek po pomyślnym przejściu testów otrzymali sowę – symbol mądrości, pszczołę – symbol pracowitości i klucz wiolinowy, który oznacza, że w krainie muzyki czują się wyśmienicie. Udowodnili, że zasługują na miano uczniów. Pasowania ołówkiem dokonała Dyrektor A.Żalik, która wszystkim uczniom życzyła, aby odnosili wiele sukcesów w nauce i aby każdego dnia przychodzili do szkoły z radością. Od Rady Rodziców dzieci otrzymały słodkie upominki. Następnie razem z rodzicami świętowali w klasach.

FOTORELACJA 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »