LEKCJA Z MISTRZYNIAMI

Starostwo Powiatowe w Lesznie od dwóch lat prowadzi akcję propagowania sportu w formie „Lekcji z Mistrzem”. Ponad rok temu gościliśmy olimpijczyka, florecistę Sławomira Mocka. 27 października odbyły się zajęcia, które prowadziły koszykarki ekstraligowej drużyny Super – Pol Tęcza Leszno: Żaneta Durak, Barbara Głocka, Marta Gajewska i Aleksandra Drzewińska oraz asystent trenera Wojciech Walich. Tej wyjątkowej lekcji przyglądali się przedstawiciele organizatora: P.K.B.Piwoński – starosta powiatu leszczyńskiego, P.K.Maćkowiak – wicestarosta oraz zajmujący się w starostwie sprawami sportu P.P.Giernas. Uczniowie mieli niesamowitą okazję trenować z zawodowymi koszykarkami, które pokazały swoje umiejętności i zdradziły kilka koszykarskich sztuczek. Uczniowie bardzo chętnie wychodzili na parkiet, by spróbować swoich sił. Może kiedyś w drużynie Super-Pol Tęcza Leszno zagra uczeń lub absolwent naszej Szkoły?

FOTORELACJA 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »