PAMIĘĆ O JANIE PAWLE II NIECH TRWA

16 października – w 31.rocznicę wyboru Jana Pawła II na papieża - Aneta Stachowska i Monika Rozwalka (uczennice kl.2gb) poprowadziły przez szkolny radiowęzeł audycję poświęconą Ojcu Świętemu. Przygotowały ją pod kierunkiem Pani S.Walenciak. W patio ustawiono portret Papieża namalowany przez absolwentkę A.Kostkę i zapalono znicze. Delegacja uczniów poszła pod znajdujący się przy kościele pomnik Jana Pawła II, gdzie złożyła wiązankę kwiatów. Kolejnym akcentem upamiętnienia pamięci Ojca Świętego był prowadzony wieczorem w kościele przez gimnazjalistów różaniec. „Santo subito”, chciałoby się rzec. Naszym – Polaków – obowiązkiem jest propagowanie nauki Jana Pawła II i pielęgnowanie pamięci o Jego pontyfikacie. Uczniowie się z tego wzorowo wywiązali.

  

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »