DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

13 października o 1400 odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie przygotowali go pod kierunkiem Pan S.Praczyk i Ł.Kretschmer. Nad wykonaniem piosenek – przebojów zabawnie dostosowanych do realiów naszej Szkoły – czuwał Pan D.Nowacki. Nie zabrakło podziękowań i życzeń oraz symbolicznego kwiatka. Dyrektor Alina Żalik, składając podziękowania i życzenia, podkreśliła w swoim przemówieniu rolę edukacji w życiu człowieka i narodu. Za wzorową pracę, za zaangażowanie, za bardzo wysokie wyniki nauczania, za umiejętność pociągnięcia uczniów za sobą wyróżniła nagrodą Dyrektora: P.D.Bednarczyk, P.D.Domagałę, P.I.Fiebich, P.P.Koniecznego, P.E Łapawę, P.S.Pietrowicz, P.E.Maśląkę, P.T.Rosińską, P.D.Maćkowiaka, P.M.Joachimiak, P.E.Kosmalską, P.A.Poprawską, P.S.Praczyk, P.D.Nowackiego, P.C.Glapiak, P.S.Walenciak, P.Ł.Kretschmer, P.H.Bartkowiak, P.A.Jackowską, P.A.Zerembę, P.A.Komolkę, P.D.Klupś, P.J.Katarzyńską, P.E.Makowiecką i P.J.Bartkowiak.

Trud zarządzania placówką oświatową i skuteczność w tym działaniu docenił Burmistrz Miasta i Gminy Osieczna – P.S.Glapiak, który nagrodził pracę Dyrektor A.Żalik.

Największy zaszczyt spotkał P.C.Glapiak, która w Poznaniu odebrała Medal Komisji Edukacji Narodowej – odznaczenie przyznane przez Ministra Edukacji P.K.Hall za wyróżniającą pracę w zawodzie.

Apel był okazją do spotkania i rozmowy byłych i obecnych pracowników Szkoły.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Za poświęcone Szkole i uczniom czas, serce i wiedzę raz jeszcze dziękujemy.

FOTORELACJA 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »