Zasłużeni dla Szkoły

LISTA WPISANYCH DO HONOROWEJ KSIĘGI
,,ZASŁUŻONY DLA SZKOŁY” 
1985-2015

1985

Zofia Wiler

Wiesława Ulatowska

Artur Brodziak

1986

Szymon Spławski

1987

Bogna Solecka

1988

Andrzej Konieczny

1989

Małgorzata Basińska

Aneta Kazimierczak

Sebastian Bartkowiak

Paweł Konieczny

1990

Alojzy Karolczak

1991

Wioletta Kolan

Katarzyna Sosińska

Maciej Musielak

Agata Werpachowska

Daniel Drygas

1992

Paweł Trąbała

Alicja Orzeł

Maciej Kajoch

Agnieszka Bartkowiak

1993

Stefania Wiler

Czesław Ratajczak

Anna Glapiak

Konrad Glapiak

Dominik Nowacki

Ernest Klupś

1994

Małgorzata Prałat

Natalia Gregor

Zbigniew Glapiak

 1995

Aleksander Klabik

Julia Marciniak

Katarzyna Kosowska

Bogumiła Ratajczak

Anita Orzeł

Sylwia Gregor

Iwona Kozłowska

1996

Alena Pierzynowska

Maria Kaczmarek

Telimena Lester

Tomasz Knasiak

Leszek Majchrzak

Marcin Szczepaniak

1997

Zuzanna Rosińska

Radosław Komolka

Arkadiusz Juskowiak

Daniel Prałat

1998

Dominik Kretschmer

Mateusz Kosmalski

Agnieszka Płóciniczak

Szymon Bartkowiak

1999

Halina Borowiec

Kazimiera Knasiak

Renata Picz

Arkadiusz Przybylski

Mateusz Grzeszkowiak

Jacek Lankauf

2000

Anna Brodziak

Monika Jabłońska

Małgorzata Ratajczak

Maciej Górczak

Marcin Tobółka

2001

Bożena Kosowska

2002

Elżbieta Lankauf

Paulina Klabik

Paulina Pierzynowska

Krzysztof Rosik

Bartosz Glapiak

2003

Irena Małecka

Piotr Pawlik

Agnieszka Klimpel

Tomasz Stachowski

Szymon Szczepaniak

Julita Bobrowska

2004

Elżbieta Ratajczak

Oskar Dąże

Marcin Jabłoński

Michał Juskowiak

Tomasz Mielcarek

Anna Toboła

Monika Fabiańczyk

Aleksandra Gruszeczka

Adam Kajoch

Kamila Komolka

Mateusz Szczepaniak

2005

Tomasz Dżumaga

Krystyna Karolczyk

Ernest Kędziora

Weronika Furmanowska

Magdalena Kozak

Martyna Smoczyńska

2006

Sławomira Szlenkier

Stanisław Glapiak

Marcin Baum

Krystian Szeremeta

Marta Bąk

Paulina Kajoch

Witold Rzetelski

Łukasz Zbiorczyk

2007

Aleksandra Grzeszkowiak

Adrian Fischer

2008

Jakub Turbakiewicz

Sabina Siepak

Łukasz Grzeszkowiak

Jakub Dąże

Anna Jędrzychowska

Jagoda Latanowicz

2009

Andrzej Szeremeta

Agnieszka Konopka

Adrianna Matysiak

Elżbieta Ratajczak

Joanna Górczak

Agnieszka Jadach

Anita Kostka

Maria Magdalena Lester

Magdalena Szczepaniak

2010

Ewelina Kmiecik

Joanna Kosmalska

Marlena Pełczyński

2011

Monika Baum

Dawid Majewski

Dominik Lira

Jakub Prałat

Paulina Bąk

Piotr Prymas

Daria Michałkowska

Aneta Stachowska

Monika Rozwalka

2012

Weronika Kosmalska

Magdalena Dudziak

Jakub Jędrzychowski

Patryk Konieczny

Kamil Gąska

Magdalena Katarzyńska

2013

Jadwiga Lester

Anna Mąka

Patryk Fischer

Dawid Kędziora

Mikołaj Domagała

2014

Halina Bartkowiak

Kinga Konkiewicz

Zofia Nowaczyk

Wiktoria Sawicka

Paulina Woźniak

2015

Martyna Burdzicka

Oliwia Jezierska

Katarzyna Kretschmer

Amelia Kuźniak

Bartosz Kowalski

 

 
następny artykuł »