SAMORZĄD UCZNIOWSKI

21 września odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Poprzedziła je tygodniowa kampania wyborcza. Spośród 48 kandydatów w tajnym głosowaniu wyłoniono ośmioosobową Radę Samorządu Uczniowskiego. W jej skład wchodzą: Szymon Dudziak z 3gb – przewodniczący, Magdalena Dudziak z 1ga – zastępca, Łukasz Konopka z 2ga – skarbnik, Weronika Kosmalska z 1ga – sekretarz oraz członkowie: Daria Michałkowska z 2gb, Aneta Stachowska z 2gb, Agnieszka Bartkowiak z 1gb i Mikołaj Prałat z 1ga. W najbliższym czasie Rada Samorządu Uczniowskiego opracuje plan pracy. Życzymy wielu pomysłów i ich udanej realizacji.

FOTORELACJA 

Szefostwu Samorządu Uczniowskiego nie brakuje (na szczęście) poczucia humoru i zapału do pracy. Zdjęcie zatytułowali - wzorem pewnego detektywistycznego programu - „Dudziak i partnerzy”. Liczymy zatem, że będą działać skutecznie, że nie będzie dla nich trudnych spraw, że nawet bez różowych okularów będą spoglądać na swe obowiązki bardzo pozytywnie.

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »