RODZINNY PIKNIK NA RANCZU JOLKA

21 czerwca w niedzielne, wakacyjne popołudnie uczniowie klasy III b spotkali się o 15:30 na rodzinnym pikniku  na RANCZO JOLKA w Lesznie. Pierwszych gości przywitał deszcz, ale kiedy już wszystkie rodziny zjawiły się na miejscu, zza chmur wyjrzało słońce. Wychowawczyni klasy - P.Sława Pietrowicz - powitała serdecznie zebranych i zaprosiła do wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Były biegi, zabawy z piłką, przejażdżki bryczką, jazda na koniu i kucu. Rodzice smażyli pyszne kiełbaski i smaczny chleb. Dzieci w tym czasie były zainteresowane stajnią i zagrodą gospodarską. Najbardziej sympatycznym punktem pikniku była rywalizacja sportowa między dziećmi i rodzicami. Współzawodniczące ze sobą grupy wspaniale się bawiły i z dużym zaangażowaniem wykonywały wszystkie zadania. Zwyciężyli rodzice, ale w zaproponowanej przez dzieci dogrywce doszło do remisu. Na cześć rodziców i dzieci przeciwne drużyny wzniosły pełen uznania okrzyk „HIP, HIP, HURA!”. Spotkanie toczyło się w miłej i radosnej atmosferze. Wszyscy bardzo dobrze się bawili, ale wszystko, co dobre, szybko się kończy. Nadszedł czas rozstania. Na pożegnanie wychowawczyni wręczyła wszystkim dzieciom płyty z pamiątkowymi zdjęciami i życzyła swoim podopiecznym udanych wakacji oraz sukcesów w czwartej klasie.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »