SZKOLNY DZIEŃ MATKI

27 maja świętowaliśmy w Szkole Dzień Matki. Uczniowie – od 1. klasy Szkoły Podstawowej po 3. Gimnazjum - przygotowali piękną część artystyczną. Mamy i wszyscy pozostali goście zobaczyli inscenizację baśni pt. „Ośla skórka”. O scenariusz zadbały Panie D.Domagała i A. Pawłowska – Kramarczyk, a wyreżyserowały wspólnie Panie A.Dudek i D.Domagała. Uczniowie wspaniale śpiewali też piosenki dla mam i o mamach. Pracował z nimi Pan D.Nowacki. Nie zabrakło też tańców. Nad ich przygotowaniem czuwały: w grupie uczniów klas I-III SP Panie E.Maśląka i S.Pietrowicz oraz w grupie starszych P.Agnieszka Śmiejczak. Swoje umiejętności zaprezentowali też uczniowie potrafiący grać na organach. Baśniową dekorację wyczarowały Panie E.Kosmalska, E.Łapawa i D.Szymańska. Występ był piękny jednak przede wszystkim dzięki utalentowanym młodym aktorom, tancerzom, instrumentalistom i śpiewakom, którzy włożyli w jego przygotowanie mnóstwo czasu i jeszcze więcej serca. Rodzice i dziadkowie z dumą i wzruszeniem oglądali na scenie swoje dzieci i wnuki. Wykonawcom serdecznie  gratulujemy.

Zamieszczone w galerii zdjęcia prezentują wszystkich młodych wykonawców. Zapraszamy do ich obejrzenia.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »