ZAGRANICZNI GOŚCIE

W czwartek 21 maja w naszej Szkole gościli dyrektorzy szkół i specjaliści w dziedzinie oświaty z Francji, Hiszpanii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Słowacji, Turcji i Włoch. Przyjechali do Polski w ramach Lifelong Learning Programme, a interesowali się przede wszystkim zagadnieniem szeroko rozumianego dialogu międzykulturowego w edukacji. Z dużym zainteresowaniem wysłuchali informacji o naszej Szkole, obejrzeli budynek i wybrane izby lekcyjne. Zachwyciła ich scenografia do baśni pt. „Ośla skórka” i mała architektura wokół Szkoły. Z dużą przyjemnością wysłuchali i nagrodzili brawami piosenki w wykonaniu Magdaleny Katarzyńskiej, Matyldy Hołogi, Anny Kmiecik, Agnieszki Konopki i Pana Dominika Nowackiego. Obejrzeli też kronikę Szkoły i kronikę Stowarzyszenia POMOC.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »