PAPIESKI APEL

8 kwietnia wszyscy uczniowie naszej Szkoły wzięli udział w uroczystym apelu upamiętniającym zmarłego przed czterema laty papieża Jana Pawła II. Na scenie królował przepiękny portret Ojca Świętego, który namalowała Anita Kostka - uczennica klasy 3gb. Mottem występu były słowa Jana Pawła II "To co we mnie niezniszczalne - trwa". Prezentujący się na scenie uczniowie przypomnieli naukę Papieża Polaka, wskazali, na czym polegają Jego wielkość i mądrość, wyśpiewali miłość do Niego i wyrazili wdzięcznośc za piękny pontyfikat. Delegacja uczniów złożyła kwiaty i zapaliła znicze pod znajdującym się przy kościele pomnikiem Jana Pawła II. Uczniów do występu przygotowały Panie S.Walenciak i D.Bednarczyk oraz Pan D.Nowacki. W wykonaniu dekoracji pomogła P.E.Łapawa. Zaangażowanie przygotowujących apel oraz dojrzała postawa publiczności sprawiły, że godnie uczciliśmy Jana Pawła II.

FOTORELACJA 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »