UCZNIOWIE ZWYCIĘZCAMI TURNIEJU

28 marca (w sobotę) odbył się V Halowy Turniej Rekreacyjno - Sportowy Rodziców, Uczniów i Nauczycieli. W miłej atmosferze rywalizowano w wyścigach rzędów i w konkurencjach technicznych. Prowadzono piłeczkę tenisową kijem hokejowym, przemieszczano ją w tunelu (pod nogami zawodników), biegano z piłeczką trzymaną na paletce od badmintona, "sadzono ziemniaki", biegano w parach, trzymając piłkę między głowami, ścigano się w sztafecie. Najwięcej emocji wzbudziły konkurencje z deskorolką. I wyścig w pozycji leżącej, i ciągnięcie zawodnika były trudne. Wywołały sporo śmiechu. W konkurencjach technicznych: rzucano woreczkami  i piłką koszykową do celu, trafiano lotkami w balony, przeciągano linę, toczono piłki do bramki, drużynowo skakano przez skakankę i rzucano jajkiem. Rywalizacja była bardzo wyrównana. Najlepsi, z wynikiem 46 punktów, okazali się uczniowie. II miejsce wywalczyli nauczyciele (44 punkty), a trzecie rodzice (42 punkty). Mistrzowskiej drużynie puchar wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Osieczna - Pan Stanisław Glapiak, który objął patronat nad Turniejem. Poza konkursem rozegrano trzy mecze siatkówki. Pięknie zaprezentowały się dziewczęta tworzące szkolny zespół cheerlederek. Przez cały dzień w szkolnej kawiarence (prowadzonej przez Stowarzyszenie POMOC) sprzedawano pyszne, domowe ciasta upieczone przez rodziców i nauczycieli. Zbierano w ten sposób fundusze na organizację wypoczynku letniego. Niespodzianką dla wszystkich był ogromny tort.

FOTORELACJA

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »