V MIEJSCE DARII MICHAŁKOWSKIEJ W SKOKU W DAL

31 maja w Lesznie odbył się Finał Wojewódzki Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce. Naszą Szkołę w skoku w dal reprezentowała Daria Michałowska. Uzyskała rewelacyjny wynik – 4,91m, co pozwoliło na zajęcie V miejsca. Warto dodać, że na etapie powiatowym Daria skoczyła 4,47 m, a na rejonowym 4,73 m. Wynik Darii to ogromny sukces. Serdecznie gratulujemy.

 

 
COCA COLA CUP - PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

19 maja w Zdunach odbył się kolejny etap Turnieju Piłkarskiego Coca Cola Cup. W zawodach, które miały rangę półfinału wojewódzkiego, brały udział drużyny z Jarocina, Zdun, Lasek i Kąkolewa. Nasze gimnazjalistki w składzie: Daria Michałowska, Joanna Grochowa, Agnieszka Bartkowiak, Julita Triler, Magdalena Dudziak, Hanna Glapiak, Weronika Zdziebkowska, Natalia Frąckowiak, Katarzyna Markowska i Liwia Koterwa wywalczyły II miejsce. Pokonały je zaledwie 1:0 dziewczęta z Jarocina. Dziewczętom i P.Magdalenie Kasprzyk serdecznie gratulujemy.

 
ŚREMSONG - NAGRODA GŁÓWNA DLA M.KATARZYŃSKIEJ

Magdalena Katarzyńska 2 i 3 czerwca brała udział w XX Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Religijnej ŚREMSONG. Zdobyła nagrodę główną. W śremskiej hali Bazar zaśpiewała dwa utwory „Ave Maria Jasnogórska” i „Zostań z nami”, które przygotowała pod kierunkiem P.D.Nowackiego. Serdecznie gratulujemy.

 
TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS I-III GIMNAZJUM

2 czerwca rozegrano Turniej piłki nożnej klas I-III Gimnazjum. Drużyny grały systemem każdy z każdym. W czasie turnieju piłkę aż 68 razy umieszczono w bramce. Zwyciężyli, z trzynastoma punktami na koncie, reprezentanci 3gb. Drugie miejsce zajęli chłopcy z 3ga, którzy wywalczyli dwanaście punktów. Brązowy medal przypadł w udziale chłopcom z 2gb, którzy zdobyli w sumie 9 punktów. Turniej zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego.

 
"MOJA MAŁA HISTORIA"

Zakończył się całoroczny projekt z języka angielskiego „Moja mała historia – my little story”. Osiemnaścioro uczniów klasy Ic i troje z IIIa wykonało w formacie A4 własne książki. Znalazły się w nich informacje m.in. o imieniu, o dacie urodzenia, o rodzinie, o ulubionym posiłku, zwierzątku, kolorze, liczbie, zabawce, ale i o ulubionej postaci z bajki. Spotkania odbywały się raz w miesiącu. Dzieci pisały i ozdabiały książkę i ręcznie, i wykorzystując technologię komputerową. Prace podopiecznych Pani A.Śmiejczak obejrzeć można na szkolnym korytarzu.

FOTORELACJA

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 19 - 27 z 28