INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA SP W TENISIE STOŁOWYM

20 lutego odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Szkoły Podstawowej w Tenisie Stołowym. Startowało w nim 13 dziewcząt i 16 chłopców. Awans do zawodów na szczeblu powiatowym, które odbędą się 7 marca w Nowym Belęcinie, uzyskali zdobywcy trzech pierwszych miejsc: Martyna Burdzicka, Amelia Kuźniak i Paulina Woźniak oraz Bartosz Kowalski, Jakub Kośmider i Wojciech Owsianny.

FOTORELACJA

 
ETAP REJONOWY KONKURSU WIEDZY RELIGIJNEJ

19 lutego w Zespole Szkół Rolniczo- Budowlanych im. Synów Pułku w Lesznie odbył się etap rejonowy Konkursu Wiedzy Religijnej. Naszą Szkołę reprezentowały w nim Paulina Bąk, Michalina Skorupska i Klaudia Skrzypczak – podopieczne Pani Sylwii Walenciak. Michalina Skorupska i Klaudia Skrzypczak uzyskały awans do zmagań finałowych, które odbędą się w Poznaniu na przełomie marca i kwietnia. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia.

 
Z WIZYTĄ W BRENNIE

16 lutego Dyrektor Alina Żalik oraz poczet sztandarowy wzięli udział w obchodach Święta Patrona w Zespole Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Brennie. Rozpoczęła je msza święta. Następnie odbyła się uroczystość w Szkole. Goście wysłuchali okolicznościowych przemówień oraz obejrzeli wykonane przez uczniów przedstawienie pt. „Patriotyzm to nie święto, tylko codzienność”.

 
ZMAGANIA TENISISTÓW STOŁOWYCH

15 lutego w Nowym Belęcinie odbyły się Powiatowe Mistrzostwa Szkół Podstawowych w Drużynowym Tenisie Stołowym. Reprezentantki naszej Szkoły (podopieczne Pana Jakuba Knasiaka) – Martyna Burdzicka i Amelia Kuźniak – pokonały Osiecznę, Nowy Belęcin i dwie drużyny z Dłużyny. I miejsce zapewniło im awans do etapu rejonowego, który odbędzie się 24 lutego w Śmiglu. Chłopcy – Bartosz Kowalski i Jakub Kośmider – zakończyli rywalizację na IV miejscu. Lepsi od nich byli reprezentanci gospodarzy i tenisiści ze Święciechowy. Niżej natomiast uplasowali się zawodnicy z Dłużyny, Włoszakowic i Osiecznej. Gratulujemy i dziewczętom życzymy powodzenia w zmaganiach na etapie rejonowym.

FOTORELACJA

 
WALENTYNKI

Drugie półrocze rozpoczęliśmy nietypowo, bowiem z okazji walentynek ogłoszono „dzień kolorowy”. W prezencie od Samorządu Uczniowskiego wszyscy pracownicy Szkoły i uczniowie otrzymali po ciasteczku w kształcie serca. W niejednym plecaku z pewnością znalazła się kartka walentynkowa lub inna oznaka sympatii…

 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 17 z 17