ŚWIĘTO PATRONA SZKOŁY
14 stycznia dla społeczności Zespołu Szkół w Kąkolewie był dniem wyjątkowym – bo Świętem Patrona Szkoły. O 900 rozpoczęła się msza św. w intencji Powstańców Wielkopolskich, którą odprawił ksiądz Ryszard Kuchta. Następnie uczniowie pod opieką nauczycieli wraz z zaproszonymi gośćmi, rodzicami i dziadkami udali się do szkolnego patio, aby wziąć udział w uroczystości.
Czytaj całość
 
WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
11 stycznia Zespół Szkół w Kąkolewie zagrał z WOŚP. Przez cały dzień 8 wolontariuszy zbierało pieniądze na leczenie dzieci chorych na nowotwory.
O 1330 w Domu Strażaka spotkali się uczniowie, nauczyciele i mieszkańcy Kąkolewa oraz okolicznych wsi. Sala była wypełniona po brzegi. 
Czytaj całość
 
WEWNĄTRZSZKOLNY KONKURS WIEDZY O PATRONIE SZKOŁY
2 stycznia odbyły się w naszej Szkole finały Wewnątrzszkolnych Konkursów Wiedzy o Patronie Szkoły dla trzech grup wiekowych. Konkurs dla dzieci z klas I – III SP przygotowały panie E. Łapawa i D. Szymańska. Uczniowie układali puzzle, rysowali wybrane przez siebie miejsca pamięci narodowej oraz bitwę powstańczą i wykazywali się wiedzą o Powstaniu Wielkopolskim.
Czytaj całość
 
STRONA W BUDOWIE
Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół w Kąkolewe. Aktualnie trwa modernizacja nowej witryny, dlatego prosimy o cierpliwość. Oficjalne otwarcie nowej strony nastąpi wkrótce.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 10 - 18 z 73