SPOTKANIE Z RODZICAMI
24 września odbyło się pierwsze w bieżącym roku szkolnym zebranie z rodzicami. Najpierw Dyrektor Alina Żalik przedstawiła wszystkie ważne informacje, następnie wychowawcy zapoznali rodziców z obowiązującymi w Szkole regulaminami, z kryteriami oceniania, z wynikami tzw. testów wałbrzyskich. Przeprowadzono też wybory do Rady Rodziców.
Czytaj całość
 
FOLKLOR ŚWIATA
23 września wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej wzięli udział w spektaklu Pana Stanisława Sielickiego pt. „Folklor świata”. Przyświecała mu idea: ''Śmiech, śpiew, ale bawmy się mądrze''. Publiczność nie tylko doskonale się bawiła, ale też współtworzyła przedstawienie. Było bardzo głośno, radośnie i interesująco. Uczniowie sporo się dowiedzieli o kulturze ludowej z różnych regionów świata. Z pewnością długo będą ten spektakl pamiętać.
 
ZLOT SZKÓŁ IM.POWSTAŃCÓW WLKP.
W dniach 20-21 września w Zespole Szkół Zawodowych we Wrześni odbył się VII Ogólnopolski Zlot Szkół i Harcerstwa noszących im. bohaterów Powstania Wlkp. 1918-1919.
Naszą Szkołę reprezentowały uczennice 2ga: Weronika Witak i Joanna Kosmalska oraz P.T.Rosińska.
Czytaj całość
 
SPRZĄTANIE ŚWIATA
20 września włączyliśmy się do akcji sprzątania świata. Pod opieką nauczycieli porządkowaliśmy miejsca wyznaczone przez sołtysów wsi, w któ-rych mieszkamy. Niestety, pracy było dużo. Nasz trud przyniósł dobry efekt: jest czyściej, czyli piękniej. Miejmy nadzieję, że troska o porządek naszego otoczenia stanie się powszechna.
 
SPOTKANIE KOLPORTERÓW GMINNEJ GAZETKI
19 września uczniowie, którzy zajmują się dystrybucją „Przeglądu Osieckiego” pojechali pod opieką Pań S.Walenciak i D.Domagały do Urzędu Miasta i Gminy Osieczna na spotkanie z okazji pierwszej rocznicy wydawania gminnej gazety. W nagrodę za kolportaż otrzymali czapki z logo pisma, w których Pani Aldona Korbik zrobiła im pamiątkową fotografię. Nie zabrakło też pysznego tortu urodzinowego.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 64 - 72 z 73