PRZEDSTAWIENIA PROFILAKTYCZNE
20 października najpierw uczniowie klas IV – VI SP, a później gimnazjaliści obejrzeli spektakle profilaktyczne w wykonaniu aktorów teatru „Odyseusz”.  
Czytaj całość
 
MEDALE KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ
30 października w Liceum nr 1 w Poznaniu Panie Maria Joachimiak oraz Teresa Rosińska odebrały zaszczytne medale Komisji Edukacji Narodowej – nagrody za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania. Otrzymały je z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Uroczystość uświetnił występ chóru poznańskiego Liceum nr 1 Canticum Novum. Nagrodzonym Paniom serdecznie gratulujemy.
 
ZWYCIĘSTWO W ZBIÓRCE BATERII
31 października w Miejsko - Gminnym Ośrodku Kultury w Osiecznej uroczyście podsumowano zorganizowany wspólnie przez Urząd Miasta i Gminy Osieczna oraz Miejski Zakład Oczyszczania w Lesznie konkurs na zbiórkę zużytych baterii i akumulatorów małogabarytowych pt. „Bądź przyjacielem środowiska”.
Czytaj całość
 
WYSTAWA KARTEK WAKACYJNYCH SOMMERFERIENGRÜßE
Uczniowie klas trzecich Gimnazjum wykonali interesujące kartki wakacyjne, w których przekazali pozdrowienia z różnych stron świata. Wielu z nich wykazało się bardzo dobrą znajomością j.niemieckiego oraz niezwykłym talentem plastycznym. Najpiękniejsze prace można było podziwiać w holu Szkoły.
 
DZIEŃ LEŚNIKA W KARCZMIE BOROWEJ
4 listopada dzieci z klas Ib i IIa wraz z Paniami Ewą Łapawą i Bogną Rzetelską odwiedziły Karczmę Borową. Wyjazd odbył się z okazji dnia św. Huberta – patrona leśników i myśliwych.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 73