POPOŁUDNIE W KINIE
6 listopada 80-osobowa grupa gimnazjalistów, pracowników Szkoły i mieszkańców Kąkolewa pojechała do Poznania, aby w Cinema City Kinepolis obejrzeć film pt. „Świadectwo”. Wyjazd zorganizowała Pani Sylwia Walenciak. Kolejne filmowe spotkanie z Janem Pawłem II zrobiło na wszystkich ogromne wrażenie, przypomniało dokonania Wielkiego Papieża i obudziło wspomnienia... 
 
KONKURS PLASTYCZNY "POLSKA JESIEŃ"
Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem Pani Elizy Kosmalskiej wykonali prace plastyczne na organizowany przez Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Osiecznej konkurs pt. „Polska jesień”. 

Czytaj całość
 
WIECZORNICA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI
Zgodnie ze szkolną tradycją 11 listopada uczciliśmy okolicznościową wieczornicą dla środowiska. 
W przeddzień Święta Niepodległości o 17:00 w kąkolewskim kościele została odprawiona msza św. w intencji Ojczyzny.
Czytaj całość
 
ZEBRANIE
5 XI rodzice przyszli do Szkoły, aby od wychowawców i nauczycieli dowiedzieć się o postępach swoich dzieci w nauce oraz o ich zachowaniu. W tym dniu w Szkole odbywały się kiermasze ozdób świątecznych i książek. Oba cieszyły się sporym zainteresowaniem rodziców.
 
BROSZURY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM
Jednym z punktów przygotowań do 90. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego było wydanie broszur zbierających informacje o tym zwycięskim zrywie Wielkopolan. Przygotowały je – osobno dla kl. I-III SP, IV-VI SP i I-III G. – Panie Ewa Łapawa i Teresa Rosińska . W składaniu i kserowaniu pomagały Panie Cecylia Glapiak i Donata Szymańska. Te tematyczne zeszyty bardzo pomogą uczniom w przygotowaniu do Konkursu Wiedzy o Patronie Szkoły. 
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 37 - 45 z 73