POWSTAŃCY WIELKOPOLSCY PATRONEMSZKOŁY PODSTAWOWEJ W WILKOWICACH
21 listopada Pani Dyrektor A.Żalik oraz poczet sztandarowy naszej Szkoły wzięli udział w uroczystości nadania Szkole Podstawowej w Wilkowicach imienia Powstańców Wielkopolskich.
Czytaj całość
 
ANDRZEJKI
24.11.2008 o godzinie 16.30 rozpoczęła się dyskoteka andrzejkowa. Wcześniej uczniowie niektórych klas spotkali się, aby dopełnić tradycji i sprawdzić, co przyniesie im los. 

Czytaj całość
 
KONKURS PLASTYCZNY NA TEMAT PROFILAKTYKI HIV/AIDS
Adrianna Tycner zajęła I miejsce w etapie powiatowym ogłoszonego przez Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Poznaniu konkursu plastycznego na temat profilaktyki HIV/AIDS. 20 listopada razem z Panią E.Kosmalską wzięła udział w imprezie finałowej, która odbyła się w poznańskim Multikinie. Gratulujemy!
 
O BEZPIECZEŃSTWIE NA DROGACH
13 X to Europejski Dzień Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, a 14 XI to Światowy Dzień Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych. W związku z tym we wszystkich klasach na GDDW w trosce o bezpieczeństwo uczniów rozmawiano o wypadkach drogowych - o tym, jak ich unikać i jak postępować, jeśli jest się ich świadkiem.
 
SPOTKANIE Z TEATREM
17 XI wszyscy uczniowie kształcenia zintegrowanego wyjechali do MOK w Lesznie na przygotowany przez aktorów Teatru Współczesnego w Krakowie spektakl pt. „Cudowna lampa Aladyna”. 
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 28 - 36 z 73