ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

Z inicjatywy Klubu Wiewiórka 3 grudnia obchodziliśmy w naszej Szkole Dzień Osób Niepełnosprawnych. Większość z nas o niepełnosprawności wie niewiele - jakie są jej rodzaje, jakie problemy mają osoby niepełnosprawne, z czym muszą mierzyć się na co dzień. Uczniowie dowiedzieli się, że niepełnosprawność jest określana jako długotrwały stan, w którym występują ograniczenia w funkcjonowaniu człowieka wynikające z obniżenia sprawności fizycznej lub psychicznej. We wszystkich klasach 1-3 przeprowadzono lekcje o tym, jak pomagać osobom niepełnosprawnym oraz wykonano prace plastyczne, które wyeksponowano na drzwiach sal lekcyjnych.

Gościmy

Odwiedza nas 66  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.