ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

30 listopada w Rydzynie w ramach Leszczyńskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Leszczyńskiego w Futsalu (Igrzyska Dzieci). Drużyna w składzie: Marcel Maćkowski, Piotr Kurpisz, Szymon Andrzejczak, Adam Woźniak, Mateusz Rosicki, Dawid Szymkowiak, Bartosz Płaczek, Wiktor Karolczak, Błażej Motuzny, Marcin Żaba, Jakub Michałowicz  zdobyła III miejsce. Startowało siedem drużyn. Nasi piłkarze rozgrali mecze z zespołami z Drobnina (O:1), Pawłowic (1:1) i Osiecznej (0:1). W półfinale 1:2 przegrali z Wilkowicami, a w meczu o brąz zremisowali z drużyną z Rydzyny. Gratulujemy chłopakom i Panu Jakubowi Knasiakowi.

Gościmy

Odwiedza nas 43  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.