ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

15 listopada uczniowie od I do VIII klasy w grupach wiekowych brali udział w pokazach przyrodniczych, które w ciekawy i widowiskowy sposób przybliżały wiedzę z fizyki, chemii i biologii. Zainteresowanie wzbudziły między innymi różnobarwne płomienie, łoże fakira i właściwości oraz zastosowanie ciekłego azotu. Uczniowie pod kierunkiem Pana Mateusza Łuckiego z firmy EduEvent poszukiwali odpowiedzi na wiele pytań: Czym jest przyroda?, Czy można zobaczyć parę wodną?, Od czego zależy kolor płomienia?, Czy można włożyć rękę do ciekłego azotu?, Jak to możliwe, że ostre gwoździe nie kłują? To były bardzo ciekawe zajęcia.

Gościmy

Odwiedza nas 71  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.