ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

SZANOWNI RODZICE!

W ostatnim czasie odnotowujemy więcej sytuacji, w których nasi uczniowie z powodu różnych dolegliwości są zabierani przez rodziców do domu. Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi MEiN i Głównego Inspektora Sanitarnego zaleca się niewysyłanie do przedszkola, szkoły dzieci chorych, z podwyższoną temperaturą, innymi objawami złego samopoczucia. Zalecenie to dotyczy zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych. Prosimy o szczególną wrażliwość, ponieważ mamy w Szkole przypadki zachorowań dzieci na COVID - 19, a objawy są niewiele różniące się od przeziębienia (relacje rodziców). Jeśli, Państwo, zaobserwujecie lub syn/córka poinformuje Was, że źle się czuje, prosimy, zostawcie dziecko na kilka dni w domu. Prosimy o wyrozumiałość, zrozumienie i współpracę. Zdrowie jest bezcenne. Pozdrawiam i życzę Wszystkim Państwu i Waszym Bliskim dużo zdrowia.

Alina Żalik

Gościmy

Odwiedza nas 34  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.