ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

W piątkowe przedpołudnie 5 listopada uczniowie klasy III b pod opieką Pani Sławomiry Praczyk i wychowawczyni Ewy Maśląki udali się do kina Cinema 3D w Lesznie na seans pt. „Ron Usterka”. Obejrzeli fantastyczną animację poruszającą temat prawdziwej przyjaźni, której fundamentem są lojalność, przywiązanie i wzajemne wsparcie. Prawdziwych przyjaciół trzeba szukać nie w sieci, ale w realnym świecie, bo często sposób przedstawiania się osób w mediach społecznościowych ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Trzecioklasiści w dobrym nastroju i pełni wrażeń wrócili do Szkoły. Planują kolejny wyjazd.

Gościmy

Odwiedza nas 50  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.