ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

Serdecznie zapraszamy solistów i zespoły wokalne do udziału w XVII MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ŚPIEWACZYM - KOLĘDY, PASTORAŁKI, PIOSENKI O ZIMIE, który odbędzie się w naszej Szkole 11 stycznia 2024 r. od godz.1300.
Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest przesłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  karty zgłoszenia oraz podkładu muzycznego w formacie MP3 do 16 grudnia 2023 r.
Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem.

KARTA ZGŁOSZENIA
REGULAMIN

Gościmy

Odwiedza nas 35  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.