ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

21 czerwca 2021 r. klasa 7a z wychowawcą – P.Sylwią Walenciak i P. Marią Joachimiak wyruszyła na pieszą wycieczkę na Jagodę 2 i na letnisko w Osiecznej. Po drodze były lody, hot-dogi a nawet taniec zwycięzców po zdobyciu wieży widokowej. Miła atmosfera, przepiękny krajobraz, czas na rozmowy o rzeczach ważnych i mniej ważnych sprawiły, że pokonanie 15 km nie zniechęciło uczestników do snucia planów o następnej klasowej integracji. Mimo kapryśnej pogody wrażenia zapewne na długo zapiszą się w pamięci wszystkich uczestników pierwszego, letniego spaceru po urokliwej Ziemi Osieckiej.

Gościmy

Odwiedza nas 54  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.