ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

W klasie 4a po cyklu lekcji poświęconych prasie pojawił się pomysł wydania własnej gazetki. Czwartoklasiści ochoczo wzięli się do pracy. Najpierw szukali ciekawych pomysłów na artykuły, następnie przydzielili sobie zadania, później gromadzili materiał i tworzyli teksty bądź ilustracje, a po korekcie złożyli numer swojej pierwszej klasowej gazetki. Przekonali się, że to niełatwe zadanie. Tym bardziej więc młodzi dziennikarze są zadowoleni, że się udało.

Gościmy

Odwiedza nas 113  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.