ZESPÓŁ SZKÓŁ W KĄKOLEWIE

13 maja w Ośrodku Kultury i Rekreacji w Żerkowie odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Szkół i UKS-ów w Warcabach Klasycznych. Naszą szkołę reprezentowało czworo zawodników: Bartłomiej Matysiak (13. miejsce), Jan Gorwa (18. miejsce), Kinga Cieślak (24. miejsce) i Kinga Borowska (28. miejsce). W klasyfikacji szkół podstawowych zdobyliśmy drużynowo 8. miejsce.

Gościmy

Odwiedza nas 124  gości oraz 0 użytkowników.

We use cookies

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.